.

.

New
24mm x20M 2 Страни Леплива Термички Проводници Лента за PCB ПРЕДВОДЕНИ од Модулот, Heatsink Топлина, Кул Уред Заеднички

24mm x20M 2 Страни Леплива Термички Проводници Лента за PCB ПРЕДВОДЕНИ од Модулот, Heatsink Топлина, Кул Уред Заеднички

DEN 1175.52

Стока
Достапно.

25 mm+/-10% Кора Сила 180 степен (PSTC-101 ) : >13.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.
4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата. Ние веруваме дека секој проблем може да се реши на пријателски и со најдоброто решение.0 Температура : 4-20 C~+120 C Употреба : широко се користат за лепило на чипови, мека PCB, висока моќност транзистори, термички влошки или други ладење опрема, како што се * транзистори со heatsink; * DC/DC коло случај; * услужни pcb и heatsink; * heatsink со процесор Функција : направен од водечките притисок чувствителни лепило, со добра цврстина и лепливоста и обезбедување на одличен начин на топлинска проводници Забелешка : * ние може да се намали како вашето барање ширина.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
0.25 mm
Свеж

Избор на клиенти