.

.

New
Претходно снимени Капка Филм ЈП Маскирање Филм OCC-PPMS Дома Декорација на Мебел Покрие Автомобил-покрие Diatom Ooze Ѕидното Сликарство Заштитник Филм

Претходно снимени Капка Филм ЈП Маскирање Филм OCC-PPMS Дома Декорација на Мебел Покрие Автомобил-покрие Diatom Ooze Ѕидното

DEN 278.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.


Детали

Ширина:
30cm, 40cm, 270cm, 140cm, 110cm, 65cm, 240cm, 300cm, 90cm, 220cm, 55cm, 150cm, 180cm
боја:
Јасно
Должина:
20M, 25M
Тип:
Лента
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Лента Тип:
маскирање лента
Свеж

Избор на клиенти