.

.

New
20mm x20M Две Двострано Лепило Термички Проводници Лента за LED Лента Транзистори Мека PCB со Heatsink Модул

20mm x20M Две Двострано Лепило Термички Проводници Лента за LED Лента Транзистори Мека PCB со Heatsink Модул

DEN 1012.32

Стока
Достапно.

25 mm Mateial на backness : стаклени влакна Црвено филм дебелина : околу 0. Она што е во кутијата за батерии 1x 20mm*20М термички проводници лента. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети.08 mm Лепило дебелина : околу 0.
Забелешка : Тоа обично трае околу 24 Hous за систем да се справи со вашата исплата.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака. оставете netural / негативни повратни информации директно.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот.25 mm+/-10% Кора Сила 180 степен (PSTC-101 ) : >13.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.3 го Издржат Напонот(kv) : 4 коефициент на Топлинска Спроводливост (ASTM D22470) (W/m-k) : 1.25 mm Вкупна Дебелина : околу 0.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и Како и продавачот и купувачот времето што помина за трансакцијата треба да се почитува. * Слика само за вашиот референца, самата ширина е како на вистински лента.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
0.25 mm
Свеж

Избор на клиенти