.

.

New
3M 4941 VHB Двојно Двострано Лента со 1.1 мм дебел, Сива,19mmX33M (Пакување од 1)

3M 4941 VHB Двојно Двострано Лента со 1.1 мм дебел, Сива,19mmX33M (Пакување од 1)

DEN 2875.20

Стока
Достапно.


Нашите Услуги Бесплатен примерок на располагање.01 mm, толеранција.
Достапни во изборот на табови, кои се движат од 3мм до 610mm. На Русија и Бразил може да 45-65 дена. Било какви проблеми може да се решат, наместо да оставите негативна или неутрална реакција, pls само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволни решение
.
Вклучувајќи метали, стакло, широк спектар на пластика, plasticized винил.
Ние исто така сме во можност да умре сече материјал во 0. Обезбедување на квалитет. Професионални препораките на лента избор за клиентите. Во време на испорака. Висока јачина Трајни Чисти изглед Пластификатор отпорни Носи УЛ оглас, 746 C Апликации
Одлична адхезија да широк спектар на висок и среден површината енергија супстрати.1 mm)
19mm X36 YD, 1 тркалаат/пакет
Џамбо тркалаат големина 610mm(W) * 33 M(L)
Примена : Обврзници насликани метал, пластика и стакло за exclosure прилози. Ниска MOQ, ОЕМ и ODM се достапни. Без квалитет проблем, вие исто така може да испрати назад или да се направи замена, но ќе треба да ги плати сите такси превозот, и мора да се задржи оригиналната амбалажа и етикети, објектот не треба да се оштетени или се користат во
Вашата позитивни повратни информации се многу драгоцени за нас, ако сте задоволни со трансакцијата, гласачко место ни даде 4/5 ѕвезди,ви благодариме. Увозни давачки, Даноци трошоци не се вклучени во itemi цена или на превозот обвиненија, тие се купувачот responsibity.

Детали

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
3M 4941
Свеж

Избор на клиенти