.

.

New
Рака-нога Стигнале Владетел Лента Мерка 50m Нерѓосувачки Челик Ленти Инженеринг Мерење Алатки Бесплатен Превозот

Рака-нога Стигнале Владетел Лента Мерка 50m Нерѓосувачки Челик Ленти Инженеринг Мерење Алатки Бесплатен Превозот

DEN 1243.20

Стока
Достапно.

Опис на производот Ова е челична лента мерка со дебели, нога појас површината боја ракување, јасно печатење, не rusty, повеќе погоден за носене. ABS индустриска пластика владетел рамка, и да се откажат отпорност. Патентирана се справи со дизајн, поудобно да се користи, погоден за инженеринг истражувања.

Детали

DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
CC-50m
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Мерен Опсег:
50M
Нога рамка Материјал:
ABS Пластика
Свеж

Избор на клиенти