.

.

New
5pcs Висок Квалитет 30 MM Висина од 10 ММ оптичко стакло Транспарентен ЛЕД Леќа Рефлектор 5-90 Степен За Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА DIY

5pcs Висок Квалитет 30 MM Висина од 10 ММ оптичко стакло Транспарентен ЛЕД Леќа Рефлектор 5-90 Степен За Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА

DEN 329.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Направи ред прво, не се плати веднаш. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.2 mm Апликација аранжмани : Таа е погодна за различни извори на светлина, широко се користи во LED осветлување, проектор, инструментација, место светла, улични светилки, итн. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате. Испраќање на плаќање. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

Детали

Структура:
Plano-конвексни
Материјал:
Стакло
Обликот:
Plano
Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
30мм
Дијаметар:
30мм
Свеж

Избор на клиенти