.

.

New
ORW-2060 Високо квалитетни LED Леќи, Леќи Големина: 20X11.2mm, Со носителот дијаметар: 22.1 мм, 60 степен, Конкавна Мушка Површина, ПММА

ORW-2060 Високо квалитетни LED Леќи, Леќи Големина: 20X11.2mm, Со носителот дијаметар: 22.1 мм, 60 степен, Конкавна Мушка Површина,

DEN 6048.00

Стока
Достапно.

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД.%
Материјали : ПММА
Боја : Транспарентна
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.2 mm
Transmittance : 93.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.

Детали

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
ORW-2060
Обликот:
Aspheric
Материјал:
Пластични
Структура:
конкавна
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти