.

.

New
Cloudray Заштитна Windows Кол.20 22.35 25 25.4 26.5 27.94 Кварц Спои Силициум Влакна Ласерски 1064nm P0589-360-00002

Cloudray Заштитна Windows Кол.20 22.35 25 25.4 26.5 27.94 Кварц Спои Силициум Влакна Ласерски 1064nm P0589-360-00002

DEN 201.60

Стока
Достапно.

Ние ќе ги направиме нашите напори да им помогне да се реши проблемот.5%
Секој прозорец е спакуван поединечно
Mateial : JGS1 / Висока Чистота Спои Силика
Дијаметар : 20x2 20x3 20x5 22.
Стандардна Висока Ефикасност, Ниска Загуба Анти-reflectance
Тенок Филм Слој се Применува за Двете Страни
Долг живот време
Вкупно Апсорпција 99. Доколку имате посебни барања за декларација, ве молиме оставете пораки до нас кога ќе се направи ред. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас. Заштитни прозорецот кој ќе се користи на ласерско сечење на главата за да се заштитат со фокус на леќите во случај на оштетување. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Ве молиме да знаат добро за вашата земја увоз закони.

Детали

Дијаметар:
20x2mm, 20x3mm, 20x5mm, 22.35x4mm, 25x2mm, 25x3mm, 25.4x4mm, 25.4x5mm, 26.5x5mm, 27.94x4.1(28x4)mm
Бренд Име:
Cloudray
Број На Модел На:
Заштитната Windows
Материјал:
Висока Чистота Спои Силициум / СЕДИШТЕТО Кварц
Обликот:
Авион Леќа
Структура:
авион
Употреба:
Влакна Ласерски Машина
Свеж

Избор на клиенти