.

.

New
CDT-20 Високо квалитетни Led Оптичка Леќа, Големина: 20x12.8мм, Степен: 38, 48, 60, Јасно & Plano површина, 4 база на нозе, ПММА

CDT-20 Високо квалитетни Led Оптичка Леќа, Големина: 20x12.8мм, Степен: 38, 48, 60, Јасно & Plano површина, 4 база на нозе, ПММА

DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Функција :
Led леќа
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Clear & Plano, 4 база на нозе
Агол : 38, 48, 60
Дијаметар : 20mm
Висина : 12.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Услуги на клиентите :
1. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД.

Детали

Употреба:
Оптички
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
CDT-20
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Материјал:
Пластични
Структура:
Plano
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти