.

.

New
JXA-2060 Високо квалитетни LED Леќи, Леќи Големина: 20X11.2mm, Со носителот дијаметар: 22.1 мм, 60 степен, Конкавна Мушка Површина, ПММА

JXA-2060 Високо квалитетни LED Леќи, Леќи Големина: 20X11.2mm, Со носителот дијаметар: 22.1 мм, 60 степен, Конкавна Мушка Површина,

DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
1. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Плаќање :
1.
Услуги на клиентите :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД.2 mm
Transmittance : 93.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.

Детали

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Дијаметар:
20mm
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
JXA-2060
Материјал:
Пластични
Структура:
конкавна
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти