.

.

New
Нови и оригинални за нико 16-85mm F/3.5-5.6 G ЕД VR ПРОЗОРЕЦ 16-85 Nameplate стакло на прозорец за 1K105-487

Нови и оригинални за нико 16-85mm F/3.5-5.6 G ЕД VR ПРОЗОРЕЦ 16-85 Nameplate стакло на прозорец за 1K105-487

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Нови и оригинални за нико 16-85mm F/3.5-5.6 G ЕД VR ПРОЗОРЕЦ 16-85 Nameplate стакло на прозорец за 1 K105-487
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Детали

Интерфејс Тип:
NIKON
Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
f/5.6 и подолу
Тежина:
101g-150g
Леќа За Стабилизација Тип:
Nikon VR
Минимална Отворот:
F22
Макро Зголемување:
0.150 пати
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Тип:
Зум Објектив
Сцена Тип:
Свадба
Леќа Тип:
автоматски
Фокус Тип:
макро леќа
Број На Модел На:
AF-S DX Зум, Nikkor 16-85mm F/3.5-5.6 G ЕД VR
Максимално Зголемување:
0.160 пати
Почетен Датум:
2008 година
Пакет:
Yes
Целосна Рамка:
No
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
леќа големина:
65.0*66.0 mm
Бренд Име:
youe блескаше
Свеж

Избор на клиенти