.

.

New
2 in1 Fujian CCTV Леќа 35mm ф1.7 Леќа/ 50mm ф1.4 Леќа Планината Прстен Комплет Следи леќи за Nikon 1 AW1 S2 J4 J3 J2 J1 V3 V2 V1

2 in1 Fujian CCTV Леќа 35mm ф1.7 Леќа/ 50mm ф1.4 Леќа Планината Прстен Комплет Следи леќи за Nikon 1 AW1 S2 J4 J3 J2 J1 V3 V2

DEN 2376.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


2in1 Fujian CCTV Леќа 35mm ф1.7 Леќа/ 50mm ф1.4 Леќа Планината Прстен Комплет Следи леќи за Nikon 1 AW1 S2 J4 J3 J2 J1 V3 V2 V1
Опис : Ова CCTV Леќа карактеристики легури школка со квалитетот на леќите. Тоа е идеален за употреба во барови, продавници, паркинг места, куќи и магацин, итн. Тоа ви дава најшироката поле на гледање на сликата avaialble со В гората леќа. Ова видео надзор Објектив обезбедува ултра јасна визија за вашата камера. Вклучува напредни оптички елементи за да се обезбеди сите околу острина и ефикасни светлина спроводливост. Нејзините ирис може рачно да бидат прилагодени според достапните нивоа на светлина. Спецификација :
Модел : CCTV35mm Планината Тип : C Планината Фокусна Должина : 35mm Бленда : Ф1.7-C големина на Леќа : 40mm (диа) x 59mm Ирис & Фокус Работење : Прирачник Агол на Гледање : 13.8 Минимум Објект Растојание (М О Д) : 30cm - Infinit Модел : CCTV50mm Планината тип : C планината Фокусна должина : 50mm Бленда : Ф1.4 Ирис/ Фокусот работење : прирачник Агол на гледање : 13.8 Без Бесконечност Фокус Компатибилен со камери, вклучувајќи : Леќа : В Гората Филм леќи на Камерата : Nikon 1 mirrorless Камера Модели : AW1, S2, J4, V3, J3, V2, J2, S1, J1, V1,N1 Пакет се Вклучени : 50mm Ф1.4 видео надзор Филм леќа x 1 35mm Ф1.7 видео надзор Филм леќа x 1 C-N1 Планината Адаптер x 1 В Гората Прстен Адаптер x 2( Подарок ) Леќа хартија x 1( Дар )

Детали

Интерфејс Тип:
nikon 1
Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
Ф1.7
Тежина:
101g-150g
Број на Дијафрагмата Ножеви:
12 Ножеви
Калибар:
35mm
Бренд Име:
coogens
Леќа Тип:
упатство
Режим На Фокус:
Рачен Фокус
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Број На Модел На:
35mm видео надзор 50mm, видео надзор
Пакет:
No
Почетен Датум:
До 2015
Целосна Рамка:
No
Тип:
Фиксен Фокус Леќа
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
Фокус Тип:
Премиерот Леќа
Сцена Тип:
Луѓе
Свеж

Избор на клиенти