.

.

New
НОВИТЕ Леќи на Анти-се тресат Switch Flex Кабел За Нико Nikkor 18-105 mm 18-105mm VR Поправка Дел

НОВИТЕ Леќи на Анти-се тресат Switch Flex Кабел За Нико Nikkor 18-105 mm 18-105mm VR Поправка Дел

DEN 576.00

Стока
Достапно.

НОВИТЕ Леќи на Анти-се тресат Switch Flex Кабел За Нико Nikkor 18-105 mm 18-105mm VR Поправка Дел
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Детали

Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
f/5.6 и подолу
Тежина:
101g-150g
Минимална Отворот:
F22
Макро Зголемување:
0.150 пати
Број На Модел На:
18-105mm VR
Тип:
Зум Објектив
Фокус Тип:
макро леќа
Сцена Тип:
Свадба
Леќа Тип:
автоматски
Зум Режим:
Зум
Почетен Датум:
2008 година
Максимално Зголемување:
0.160 пати
Целосна Рамка:
No
Пакет:
Yes
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
леќа големина:
65.0*66.0 mm
Интерфејс Тип:
NIKON
Бренд Име:
youe блескаше
Свеж

Избор на клиенти