.

.

New
Широк агол 35mm 35 Ф1.7 Прирачник Објектив за Sony NEX3N NEX5T NEX6 NEX7 NEX-F3 NEX-C3 a3000 a5000 a5100 a6000 Камера сребро.

Широк агол 35mm 35 Ф1.7 Прирачник Објектив за Sony NEX3N NEX5T NEX6 NEX7 NEX-F3 NEX-C3 a3000 a5000 a5100 a6000 Камера сребро.

DEN 3948.00
DEN 4874.88

Стока
Достапно.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден! Погоден За : S0 NY Nex серијата Nex3(C) Nex3 N Nex5(C) Nex5 N Nex5 R Nex5 T Nex6 Nex7 Nex-C3 Nex-F3 итн.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство. ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
· Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање.7 леќа x1 •Предни и Задни Капи x1
Плаќање
· Ние го прифаќаме Зачувам САМО, ве молиме испратете го вашето плаќање на нашиот Зачувам сметка :
· Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.

Детали

Интерфејс Тип:
E
Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
Ф1.7
Минимална Отворот:
F16.0
Број На Модел На:
kaxinda
Леќа Тип:
упатство
Режим На Фокус:
Рачен Фокус
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Почетен Датум:
До 2015
Пакет:
Yes
Целосна Рамка:
No
Тип:
Фиксен Фокус Леќа
Фокус Тип:
Стандард Премиер
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
Калибар:
35mm
Сцена Тип:
Човековите
Тежина:
201g-300g
Бренд Име:
KEFU
Фокусна Length1:
35mm
Фокусна Length2:
Ф1.7
Свеж

Избор на клиенти