.

.

New
49mm 2.0 x ТЕЛЕ Telephoto ОБЈЕКТИВ за Дигитални dslr фото Камера 49 2.0 Црна

49mm 2.0 x ТЕЛЕ Telephoto ОБЈЕКТИВ за Дигитални dslr фото Камера 49 2.0 Црна

DEN 1099.00
DEN 1194.24

Стока
Достапно.

49mm 2.0 x ТЕЛЕ Супер Висока Резолуција Делукс Дигиталните Објективи
ПРОФЕСИОНАЛНИ КОНВЕРЗИЈА ЛЕЌА
Вовед
# Супер висока резолуција ТЕЛЕ делукс дигиталните објективи;
# Мулти Обложени Оптичко Стакло
# ЛЕЌА ГОЛЕМИНА на(mm) : 70.0(дијаметар)x45.0(висина)
# Леќа Назад Теми Големина 49mm
# 62mm Пред Теми За Филтер
# Сосема нов, не се користи
# Направен од метал (не пластични)
# боја : црна
Спецификации
Количина : ЛЕЌА x1 (Оригинал Manufactory Пакет)
Леќа торба, леќа опфаќа вклучени
Погоден За
*
49mm Пред Теми Камера и видео камера..

Детали

Интерфејс Тип:
Макро 4/3
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
хари добро
Сцена Тип:
Патуваат,Луѓето,Свадба,Сценографијата
Целосна Рамка:
No
Тип:
Фиксен Фокус Леќа
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Леќа Тип:
упатство
Режим На Фокус:
Рачен Фокус
Фокус Тип:
Широк Агол-Зум
Свеж

Избор на клиенти