.

.

New
25мм ф1.4 В гората CCTV Леќа на камерата за Nikon1: V1 / J1 / V2 / J2 / J3 / V3 / S1 / S2 / AW1 / J4 црна бесплатен превозот

25мм ф1.4 В гората CCTV Леќа на камерата за Nikon1: V1 / J1 / V2 / J2 / J3 / V3 / S1 / S2 / AW1 / J4 црна бесплатен превозот

DEN 1028.00
DEN 1285.44

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.5 g
Погоден за : Може да се качи за M4/3 Камера, за Nikon 1 адаптер за Nikon1 : V1 / J1 / V2 / J2 / J3 / V3 / S1 / S2 / AW1 / J4
Плаќање
· Ние го прифаќаме Зачувам САМО, ве молиме испратете го вашето плаќање на нашиот Зачувам сметка :
· Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
· Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за reshipping. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

Употреба:
Камерата
Зум Режим:
Фиксен Фокус
Сцена Тип:
Инсекти
Минимална Отворот:
F16.0
Број На Модел На:
СИСТЕМИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР 25MM
Тежина:
101g-150g
Интерфејс Тип:
nikon 1
Број на Дијафрагмата Ножеви:
12 Ножеви
Леќа Тип:
упатство
Режим На Фокус:
Рачен Фокус
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Почетен Датум:
2008 година
Пакет:
Yes
Целосна Рамка:
No
Тип:
Фиксен Фокус Леќа
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
Фокус Тип:
Стандард Премиер
Максимална Бленда:
f/1.4
Калибар:
25mm
Бренд Име:
KEFU
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти