.

.

New
Dslr фото Објектив Худ EW-83F Бајонет Планината за Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM 77mm Леќа

Dslr фото Објектив Худ EW-83F Бајонет Планината за Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM 77mm Леќа

DEN 264.00

Стока
Достапно.

превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. ЗА НАС
. ПОВРАТНИ информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.8 L II USM 82mm Производи Вклучуваат : 1 x Следење на Број 1 x Леќи на Камерата Худ EW-83 F ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Бараме да се поврзеш со нас веднаш пред вас ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји.8 L USM 77mm Напомена : не се компатибилни со EF 24-70mm f/4 L IS USM 77mm EF 24-70mm f/2. Испраќаат 5-10 дена, на парцела информации може да се следи на потекло земја веб-сајт. Купувачи место цел, мора да плаќање во рок од 20 дена, во Спротивно, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress за помош.

Детали

Калибар:
EW83F
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
EW-83F
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти