.

.

New
55мм Завртка Планината Petal Цвет на камерата Леќи на Камерата Хауба За Nikon Канон Sony Pentax Олимп dslr фото

55мм Завртка Планината Petal Цвет на камерата Леќи на Камерата Хауба За Nikon Канон Sony Pentax Олимп dslr фото

DEN 172.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Функција : Големина : 55мм Со Цвет форма дизајниран Со помали и полесни тежина Може да биде прикачен на леќи или филтер нишка Тоа ќе престане светлина што доаѓа во објективот на екстремни агли и се рефлектира внатре во објективот се Компатибилни со леќа со филтер големина од Nikon Канон Сигма Tamron Sony Minolta Олимп и сл Ова може да ги намали на контрастот на сликата, и ви овозможува да пука кон извор на светлина, и се рефлектира внатре во објективот, без прекумерна одблесокот Пакет се Вклучени : 1 x 55мм Petal Завртка Планината Цвет Круна Леќа Хауба

Детали

Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
J-55
Бренд Име:
VILTROX
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти