.

.

New
Venidice Цвет Форма Леќа Худ Завртка Планината DC-SN 67mm за Камера на Canon

Venidice Цвет Форма Леќа Худ Завртка Планината DC-SN 67mm за Камера на Canon

DEN 268.80

Стока
Достапно.


Venidice Цвет Форма Леќа Худ Завртка Планината DC-SN 67mm за Камера на Canon
Карактеристики :
67mm Цвет Леќа Хауба За Ca не DC-SN ХУД 67mm
Нови 67mm Цвет на камерата Леќи на Камерата Хауба, Црна
Главната функција на објективот худ е да сенка на објективот од скитници светлина, подобрување на вашиот контраст и квалитет на сликата. Но, тоа, исто така, ќе ги штити пред барел од неизбежното влијание против ѕидови, вратата рамки, и други реални пречки и јас
Одговара на сите леќи или филтри на 67mm
Се обезбедува заштита од несакани светлина ракети и од случајно телесно оштетување
Направени од високо влијание пластика
Мазна надвор и мате внатре заврши
Погоден за дигитални, филмски и видео камера
Одговара за Canon 67mm дијаметар на леќата на камерата
Оригиналната кутија : Никој
Боја : Црна
Објектот големина : 82*40mm(max)
Објектот тежина : 24g
Пакет тежина : 33g

Детали

Бренд Име:
Mcoplus
Компатибилен Бренд:
CANON
Пакет:
Yes
Свеж

Избор на клиенти