.

.

New
49mm Метал ЛЕЌА ХАУБА за Canon Nikon сите камерата 49mm леќа

49mm Метал ЛЕЌА ХАУБА за Canon Nikon сите камерата 49mm леќа

DEN 81.00
DEN 134.40

Стока
Достапно.


Спецификација :
Материјал : Метал
Боја : Црна
Погоден за : 49 mm филтри, адаптери, леќа
Пакет Содржина :
1x 49mm Метал Леќа Хауба

Детали

Компатибилен Бренд:
CANON
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Број На Модел На:
метал леќа хауба
боја:
Црна
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Калибар:
49mm
Свеж

Избор на клиенти