.

.

New
Dslr фото Објектив Худ Бајонет EW-60C EW60C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS II 58mm Леќа

Dslr фото Објектив Худ Бајонет EW-60C EW60C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS II 58mm Леќа

DEN 98.40

Стока
Достапно.


За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржи од страна на платформа, и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. време на Испорака варира со различни превозот методи и различни земја, превозот со пост, се проценува време на испорака (нормална состојба) : 15-60 дена, посебен случај : 60 - 120 дена (викенд не е вклучен). Бараме да се поврзеш со нас веднаш пред вас ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.6 IS STM леќа !!! Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Леќи на Камерата Худ EW-60 C
ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.6 IV USM Оваа Леќа худ не одговара за EF-S 18-55мм f/3. Ви благодариме! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите (EINGCA).6 IS II EF 28-80mm f/3.6 Е EF-S 18-55мм f/3.

Детали

Калибар:
EW60C
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
EW-60C
Бренд Име:
EINGCA
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти