.

.

New
43mm Vented Криви Метал леќа Хауба за Leica Leitz Panasonic Pentax Олимп црна +капа+Anti-изгубени јаже+подарок бесплатен превозот

43mm Vented Криви Метал леќа Хауба за Leica Leitz Panasonic Pentax Олимп црна +капа+Anti-изгубени јаже+подарок бесплатен превозот

DEN 140.00
DEN 172.80

Стока
Достапно.


Спецификација :
Тема : 43mm
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Леќа Капа Големина : 52mm
Пакет Содржина :
43mm Метал Леќа Худ x1
леќа капа x 1
Анти-изгубени јаже x 1
чиста крпа x 1
Ако ви треба други камера додатоци , добредојдовте ја посетите мојата продавница во секое време. Овој комплет е компатибилен со 43 MM леќи само. Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел или печатени под вашиот објектив капа.
Стоковните вовед :
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и засенчување на крајот на објективот. Леќа големини се разликуваат, без оглед на камера марка или модел. Овој број е секогаш проследен и со "Ф" (дијаметар) симбол. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така ќе добиете дополнителна корист на некои екстра заштита од случајно влијание.
почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ЈА ВАШАТА КАМЕРА Е ОБЈЕКТИВ ТЕМА ГОЛЕМИНА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
43mm
Компатибилен Бренд:
Универзална
Свеж

Избор на клиенти