.

.

New
3 виткање чадор платформа 49 мм леќа худ мека гума за дигитални фото

3 виткање чадор платформа 49 мм леќа худ мека гума за дигитални фото

DEN 120.48

Стока
Достапно.


12510 Препорачувам За 100% нови Високо квалитетен Материјал : Мека Гума 100% нови
Висок квалитет
Материјал : Мека Гума
Примена : Sony Xperia Z3
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
Fasdga
Свеж

Избор на клиенти