.

.

New
10 Парчиња EW-63II EW-63 II Леќи на Камерата худ 58mm Бајонет за Canon EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM Леќа

10 Парчиња EW-63II EW-63 II Леќи на Камерата худ 58mm Бајонет за Canon EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM Леќа

DEN 719.52

Стока
Достапно.

време на Испорака варира со различни превозот методи и различни земја, превозот со пост, се проценува време на испорака (нормална состојба) : 15-60 дена, посебен случај : 60 - 120 дена (викенд не е вклучен). ЗА НАС
. ПЛАЌАЊЕ Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни картички, Дебитни картички, Moneybookers, Paypal, Visa, Master Card, навремени банкарски трансфери, (EINGCA) Офлајн плаќање (Банкарски трансфери и Western Union). ПОВРАТНИ информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.5 II USM леќи на камерата Пред да го купите леќа хауба, прво проверете ги вашите леќи модел ! не камера модел ! Пакетот Вклучува : 1 (парче) x Следење на Број 10 (парче) x EW-63 II Леќа Худ ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји. А Т или други Даноци). Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржи од страна на платформа, и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Детали

Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
EW-63 II
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти