.

.

New
Година Женска Нова Мода Дигитални Печатени Тренингот Legging Секси Leggings Панталони Leggings Готски Панк Стил Еластична Spandex Leggings

Година Женска Нова Мода Дигитални Печатени Тренингот Legging Секси Leggings Панталони Leggings Готски Панк Стил Еластична

DEN 408.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
Добредојдовте во мојата продавница! * Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : полиестер+spendex Боја : multicolor Големина : S/M, L/XL (добра еластична) S/M : Половината 60-75 cm, Колковите 76~98 см, Должина 91 cm
L/XL : Половината 64-80 cm, Колковите 80~106cm, Должина 93 см (може да биде 1-2 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодариме !
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
спортска облека за жени
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Женски воин
calzas deportivas mujer фитнес:
ropa deportiva mujer салата
панк-рок:
legging став академијата mulheres
tayt:
Spandex
салата leggings:
Панк
slimer:
спорт legging
спортски leggings фитнес:
calzas mujer
mallas:
pantalon femme
кожа:
legging спорт
leggin:
leggins фитнес
leging:
црна leggings
Свеж

Избор на клиенти