.

.

New
2018 Топла Нова Мода Тенок Нови Жени Секси Печатени Црвени крвни Leggings Панталони Еластичност Мода Простор Млеко Свила Девојка панталона

2018 Топла Нова Мода Тенок Нови Жени Секси Печатени Црвени крвни Leggings Панталони Еластичност Мода Простор Млеко Свила Девојка

DEN 504.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Големина/cm
S
М
L
XL
Бедрото
42
44
46
48
Половината
58
61
64
67
Хип
88
92
96
100
Должина
92
92
94
94
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодариме

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1393
Бренд Име:
QXSLZQ
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти