.

.

New
Zohra Висок Квалитет На Жените Legging Розова Зајдисонце Печатење Leggings Мода Тенок Високо Половината Жена Панталони

Zohra Висок Квалитет На Жените Legging Розова Зајдисонце Печатење Leggings Мода Тенок Високо Половината Жена Панталони

DEN 335.00
DEN 492.96

Стока
Достапно.

Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. ZOHRA е една од првите веб-сајт онлајн продавници и имаме 5 години работно искуство на печатени производи. Нашите производи се продаваат во целиот свет и целната публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот.
Ние нудиме на големо услуга!!!
Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) инчен cm инчен cm инчен cm Еден Szie 26. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние прифаќаме сопствен дизајн, MOQ е 100 компјутери. Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор. Ние гарантираме дека ќе се 100% slove било проблем за вас. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
Zohra
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Streetwear
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
45935
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти