.

.

New
2017 Мода Жените Од Тебе Цвеќиња Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Cos Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад На Превозот

2017 Мода Жените Од Тебе Цвеќиња Печати Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Cos Партија Панталони Секојдневен Панталони

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
540463243745
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти