.

.

New
Дебела Руно Leggings Жените leggins Зима и Топло, Работат Надвор Legging Женска Legins Еластична им Помогнам на Панталони Тесни Панталони за Жени

Дебела Руно Leggings Жените leggins Зима и Топло, Работат Надвор Legging Женска Legins Еластична им Помогнам на Панталони Тесни

DEN 295.00
DEN 310.08

Стока
Достапно.

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Бидете сигурни дека мерната лента е сит, но не се тесни. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Половината се превиткуваат на една страна за да се најде на место каде вашиот половината природно набори. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Бидете сигурни дека да се задржи на мерењето на лента, паралелно со подот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Биста Нека вашите раце се откажам природно на вашите страни. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Suite Одговара Тежина : Со 69kg
Одговара Половината 52-86 cm e
Одговара Хип 76-110cm ight : Подолу
Должина : 90-94cm
(Се мери со рака,1-3 См Грешка е Дозволено)
Висок Половината Топло Дебели Руно Legging Панталона
Како Да Знам Која Големина Да Нарачате? Одберете ја големината кој најдобро одговара на вашата најголема мерка (биста, половината или хип).

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Руно
Бренд Име:
TOPPICK
Материјал:
Помеша Ткаенина,Бамбус Влакна,Поли
Стил:
Повик
Број На Модел На:
жените leggings
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Дебелина:
Дебели
Свеж

Избор на клиенти