.

.

New
Моден Жените Црвено Жолто Зелено Тебе Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Cos Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад На Превозот

Моден Жените Црвено Жолто Зелено Тебе Leggings Тенок Одговара Тенка Еластична Полиестер Cos Партија Панталони Секојдневен Панталони

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
37913753991
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти