.

.

New
Моден Жените Пудинг Icecream Печати Leggings Тенок Одговара Тенка ElasticPolyester Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад На Превозот

Моден Жените Пудинг Icecream Печати Leggings Тенок Одговара Тенка ElasticPolyester Партија Панталони Секојдневен Панталони Пад

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
524320423741
Свеж

Избор на клиенти