.

.

New
Повик за Модата Брзо Сушење Мажите Компресија Панталони Камп Лето Пролет Дише Воена Панталони Фитнес Слаби Leggings en

Повик за Модата Брзо Сушење Мажите Компресија Панталони Камп Лето Пролет Дише Воена Панталони Фитнес Слаби Leggings en

DEN 369.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JTCOJX
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Leggings
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
KZ01-KZ07
Декорација:
Spliced
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Половината Големина(во инчи):
25.2-32.3
Свеж

Избор на клиенти