.

.

New
Компресија Печатени Leggings Мажите Фитнес Брзо Сушење Jogger Слаби Тренингот Панталони Sweatpants И Боди Билдинг Leggins

Компресија Печатени Leggings Мажите Фитнес Брзо Сушење Jogger Слаби Тренингот Панталони Sweatpants И Боди Билдинг Leggins

DEN 489.00
DEN 697.92

Стока
Достапно.


Компресија Печатени Leggings Мажите Фитнес Брзо Сушење Jogger Слаби Тренингот Панталони Sweatpants И Боди Билдинг Leggins
Како Да Се Измери ? Спортски Leggings Материјал : Spandex/Полиестер Фитнес Leggings Боја : Црна Работи Панталони Големина : S/M/L/XL/XXL

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
YD306
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Панталона Стил:
Leggings
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
џогирање панталони мажи:
мажите фитнес спортски панталони
Фитнес Leggings Боја:
Црна
Спортски Leggings Големина:
S / M / L / XL / XXL
Occassion:
Трчање , Фитнес, Кошарка , Bodybuilding , Фитнес
Работи leggings:
Кошарка Leggings
Про панталони:
Фитнес Долго Sweatpants И Боди Билдинг
Хулахопки:
Компресија Leggins
Свеж

Избор на клиенти