.

.

New
Нови Жените Мрачно+Ѕвезди Leggings Еластичен Појас Слим Leatherette Legging Еластичен Глуждот-Молив Должина Панталони

Нови Жените Мрачно+Ѕвезди Leggings Еластичен Појас Слим Leatherette Legging Еластичен Глуждот-Молив Должина Панталони

DEN 167.00
DEN 190.08

Стока
Достапно.

Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1. Elasticated половината слаби leggings.Панталони само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Земавме овие фотографии од самите себе. Мрачно+ѕвезди моделот печатење.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Удобно и да дише. Спецификација : Материјал : Faux Свила Боја : Како што е прикажано на сликата погоре Ознака Големина : Една Големина (следи големината на табелата за да се потврди ве молиме) Повод : Секојдневниот носат,Спиење и слично.Азија луѓе големина е 1 или 2 димензии помали од Euramerican.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.

Детали

Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7AY00518
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Свила,Кожа Faux
Стил:
Повик
Бренд Име:
KLV
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти