.

.

New
Пролет и Есен Стил Висок Квалитет имитација на кожа Жените leggings Супер еластичен 5XL Плус големина на жените панталони

Пролет и Есен Стил Висок Квалитет имитација на кожа Жените leggings Супер еластичен 5XL Плус големина на жените панталони

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Големина
Плочка Половината(cm)
Се водат Половината(cm)
Плочка Колковите(cm)
Се водат Колковите(cm)
Должина (cm)
XL
55
94
78
126
87
XXXL
70
130
95
145
95
5 XL
78
142
112
165
101
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Детали

Големина:
XL, XXXL, 5XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Руно
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
АЛ aidefei
Свеж

Избор на клиенти