.

.

New
Хотелско Лоби Декоративни Разнесени Стакло Ѕид Плочи Уметност Дизајн Chihuly Стил Стакло Ѕид Уметност за Дома Декор

Хотелско Лоби Декоративни Разнесени Стакло Ѕид Плочи Уметност Дизајн Chihuly Стил Стакло Ѕид Уметност за Дома Декор

DEN 21600.00

Стока
Достапно.


Во однос на Сертификатот :
Сите на нашите led светла се CE/UL потврдија!
Во однос на Времето за Производство :
Речиси сите лустери треба за 2 недели да се произведе.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било какви
услов.
Боја можете да ги одберете се следни :
Во Однос На Бојата Палета :
Во однос на инсталација :
Инсталацијата не е лесно, Можете да остатокот се уверам во врска со ова,ние ќе снабдување инсталација
инструкции чекор по чекор на англиски јазик во тетрапак.Ние ќе обезбеди околу 5-10% резервни
делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Кога имаш скршеното стакло
вие не треба да се грижите,тие се уште ќе биде доволно ако скршени квантитетот не е толку
голема.Но ние имаме
многу професионално искуство во пакување материјал и посебно пакување начин, така што
пакетот ќе биде безбедно.
Состојба : Brand New & Висок Квалитет
Тип : Дома декор Рака Разнесени Murano Стакло Ѕид Светилки
Материјал : Стакло
Боја : како што е прикажано во piture
Количина : 1 PC
Големина : H90*W40cm
Ние сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.
Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква со слики.И ако имате било какви прашања,можете
само може да се чувствуваат слободно да ни остави порака.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,CE
Сенка Ветер:
До & Долу
Број на извори на светлина:
6
Напон:
220V,110V
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7 дена
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Број На Модел На:
LRW003
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Техника:
рака разнесени стакло
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Свеж

Избор на клиенти