.

.

New
Едноставен Модерен Ѕид Sconces Креативни Смола Делфин LED Ѕид Светлина Тела За Дома Затворен Осветлување Ноќни Ѕид Светилка Lamparas

Едноставен Модерен Ѕид Sconces Креативни Смола Делфин LED Ѕид Светлина Тела За Дома Затворен Осветлување Ноќни Ѕид Светилка Lamparas

DEN 3792.00

Стока
Достапно.

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.1 kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Боја На Каросеријата:
Бела
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
ѕидот светлина
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
LED
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти