.

.

New
Моден Коцка ЛЕД Ѕид Светилка 6W AC110V 220V Дома Декорација на Sconce Сосема Нов Спална соба Led Ѕид Светлина Двонасочно Затворен Ѕид Светилка

Моден Коцка ЛЕД Ѕид Светилка 6W AC110V 220V Дома Декорација на Sconce Сосема Нов Спална соба Led Ѕид Светлина Двонасочно Затворен

DEN 631.00
DEN 1087.68

Стока
Достапно.


ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА На lenght 85 MM (3.34 Инчен). Ширина 60 MM (32.36 Инчен). Висина 30ММ (1.18 Инчен).
МАТЕРИЈАЛ Сребро алуминиум Високо-квалитетни LED драјвер Hight-квалитетни LED чип. НАШАТА ПРЕДНОСТ Напон е AC110-240 V, Безбедност и Стабилност. 6 W LED Извор на Светлина-не-dimmable. 100% Гарантира 100% Сосема Нов, 100% Замена за квалитет проблем. Гаранција : 2-годишна гаранција, цел Живот снабдување услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас


Детали

Wattage:
2W Cool White Silver, 2W Warm White Silver, 2W Cool White Black, 2W Warm White Black
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
220V,90-260V,110V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Број На Модел На:
LWL1189097
сертификација:
RoHS,CCC
Сенка Тип:
Shadeless
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
LED Светилки Ѕид
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Бренд Име:
VALLKIN
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Свеж

Избор на клиенти