.

.

New
Лофт Стил Железо Вретено Макара Ѕид Sconces Индустриски Светилка Гроздобер Ѕид Светлина За Дома Антички Затворен Осветлување Lampara

Лофт Стил Железо Вретено Макара Ѕид Sconces Индустриски Светилка Гроздобер Ѕид Светлина За Дома Антички Затворен Осветлување

DEN 9552.00

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Гаранција
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Рустикален Стил/Поднесе Заврши Сликарство Светлина Насока Uplight Димензии вкупна Висина 34 CM вкупна Ширина 19 CM Целокупната Длабочина 45 CM Сијалица Информации Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица МАКС 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Дрво Боја Тела Боја Кафена Нијанса на Боја Кафеава Боја Декорација Браун Тежина Нето Тежина(kg) за 2,8 KG
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
Лофт Lumiled
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Браун
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
Ѕидот Светла
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти