.

.

New
Willlustr Cubi Ѕид sconce кубни дизајн Модерно светлина хотел ресторан вратата тремот суета осветлување новина стакло Светилка дрво база

Willlustr Cubi Ѕид sconce кубни дизајн Модерно светлина хотел ресторан вратата тремот суета осветлување новина стакло Светилка

DEN 7440.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Купувачи се одговорни за враќање превозот .
Враќање & Наплата :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга. Ако ви треба друга боја или други димензии, само нас контакт. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
За Превозот :
1.
Willlustr матирано стакло светилка Cubi Ѕид sconce дрво bask дизајн кубни млеко чаша Модерна светлина хотел ресторан вратата тремот суета осветлување новина
материјал : дрво + матирано стакло
напон : 110 V-240 V
сијалица приклучок тип : E27
големина : види подолу слика
* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
За Гаранција :
1.
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
1 година
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Бренд Име:
willlustr
Техника:
Врежани
Тело Материјал:
Стакло
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
2
Сенка Ветер:
До & Долу
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Примена:
сите соба
Свеж

Избор на клиенти