.

.

New
Американски стил ретро железо ѕид светилка личност оригиналност антички лента светилка aisle светилка бесплатен превозот

Американски стил ретро железо ѕид светилка личност оригиналност антички лента светилка aisle светилка бесплатен превозот

DEN 6624.00

Стока
Достапно.


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
кинески стил
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Трпезарија
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,FCC,CE
База Тип:
E27
Сенка Ветер:
Надолу
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
Смола
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Кинески стил враќање на античките начини
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
3year
Број На Модел На:
LS756-F
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Свеж

Избор на клиенти