.

.

New
Врвен Квалитет на Рака Разнесени Стакло Хотел Ѕид Декоративни LED Извор на Светлина Murano Стакло Сенка Кристал Ѕид Светилка

Врвен Квалитет на Рака Разнесени Стакло Хотел Ѕид Декоративни LED Извор на Светлина Murano Стакло Сенка Кристал Ѕид Светилка

DEN 21600.00

Стока
Достапно.


Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква со слики.
Во однос на извор на светлина :
Ние користиме мали посебно Висок квалитет на Led светло,можете да изберете бела светлина или топла
извор на светлина според вашите барања.Но ние имаме
многу професионално искуство во пакување материјал и посебно пакување начин, така што
пакетот ќе биде безбедно.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било какви
услов.И
големина може да се прилагоди, како и.
Боја можете да ги одберете се следни :
Во Однос На Бојата Палета :
Во однос на инсталација :
Инсталацијата не е лесно, Можете да остатокот се уверам во врска со ова,ние ќе снабдување инсталација
инструкции чекор по чекор на англиски јазик во тетрапак.
Во однос на нашите уметнички дела пример дека нашите клиенти испратени до нас :
Во однос на нашата Фабрика :
Во однос на нашата пакет
Секој стакло беше спакувани одделно од густа пластична пена
Ние се стави оваа пластична пена помеѓу стакло за да се гарантира стакло безбедност
Ние ги користиме 5 слој дебел картон за безбедно превозот,дури и луѓе може да застане на овој картон!
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ако ви треба
итно,ве молиме порака од нас и ќе имаме discusion.
Во однос на Сертификатот :
Сите на нашите led светла се CE/UL потврдија!
Во однос на Времето за Производство :
Речиси сите лустери треба за 2 недели да се произведе.

Детали

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,CE
Сенка Ветер:
До & Долу
Број на извори на светлина:
6
Напон:
220V,110V
Број На Модел На:
LRW017
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7 дена
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Техника:
рака разнесени стакло
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Свеж

Избор на клиенти