.

.

New
ZYY Стакло Сијалица Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Бела Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба Форма LED

ZYY Стакло Сијалица Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Бела Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба

DEN 1411.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. За превозот : 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
Категорија Pendant Светлина Стил Современ Модел Не 206 Акрилик Материјал LED Сијалица
Основни Собранието е necessary Instruction упатство е вклучена.

Детали

Абажур Боја:
Diameter15cm, Diameter20cm, Diameeter30cm
Wattage:
bulb includ, bulb not included
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
206
Материјал:
Метал
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти