.

.

New
ZYY Лофт Дрво Креативни Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба Форма LED

ZYY Лофт Дрво Креативни Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба

DEN 1774.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.

5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор. 4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Детали

Абажур Боја:
Diameter10cm 1 светлината, Diameter15cm 3lights, Diameter35cm 7lights, Diameter45cm 10light, Diameter50cm 16light
Wattage:
Warm white light, Cold white light
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
1018
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1
Свеж

Избор на клиенти