.

.

New
Модерната Табела Светилки Свет Стакло Маса Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Студија Соба Осветлување Тела читање LED светилки Топката Табела Светла

Модерната Табела Светилки Свет Стакло Маса Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Студија Соба Осветлување Тела читање LED светилки

DEN 2439.00
DEN 4065.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Табела Светилки
Заврши:
Железо
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Wattage:
31-40W
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Тело Материјал:
Железо,Стакло
Бренд Име:
BVLAMSSI
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
TL1129
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer
рамка боја:
сива
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Сенка Ветер:
Up
Гаранција:
2 години
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Модел:
TL1129 табела светилка
Стил:
led табела светилка
Функција:
табела светилка за дома
функција 1:
биро светлина
функцијата 2:
стаклена маса светло тела
Функција 3:
abajur
Функцијата 4:
Светлината тела
Функцијата 5:
luminaria де меса
Свеж

Избор на клиенти