.

.

New
100pcs/Многу Подводни Floralytes Водоотпорен Мини LED Партија Светлина Батеријата Централен Флорални Светла со Батерија Управувана

100pcs/Многу Подводни Floralytes Водоотпорен Мини LED Партија Светлина Батеријата Централен Флорални Светла со Батерија Управувана

DEN 9590.00
DEN 9590.40

Стока
Достапно.

Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
100pcs/Многу Подводни Floralytes Водоотпорен Мини LED Партија Светлина Батеријата Централен Флорални Светла со Батерија Управувана
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други .
Што Се Вклучени ???
3 LED подводните floralyte, Секоја Светлина инсталиран 2 парчиња CR2032 батеријата. Можете да нарачате мешани бои.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
боја:
Јасно ABS Plasic
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Енергија:
Вртливата
сертификација:
CE,RoHS
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Обликот:
Флорални
Бренд Име:
KITOSUN
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
CR2032
Напон:
6V
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, RGB Multicolor LED Сијалица
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување:
10pcs светла со еден далечински контролер
Апликации:
цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Материјал:
Јасно ABS Пластика
Име на производ:
Подводни LED Чај Светла, Под LED Lihgt, Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светла
Свеж

Избор на клиенти