.

.

New
Horsten Креативни USB Мини Ретро Сијалица LED Светилка Ретро Togggle Switch Сијалица Атмосфера Светилка Батерија Гроздобер Уметност Биро NightLight

Horsten Креативни USB Мини Ретро Сијалица LED Светилка Ретро Togggle Switch Сијалица Атмосфера Светилка Батерија Гроздобер Уметност

DEN 528.00
DEN 669.12

Стока
Достапно.

Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 90 дена, ние ќе се направи обнова/повторно да ја прати.1 W
Материјал : ABS+Стакло
Напон на Влез : DC 5v 500m A
Големина : 11cm*7cm*6cm
Тип На Прекинувач : За Да Се Префрлате Префрлате

Пакет Содржина :
1 x USB Мини Ретро Крушка Светилка
1 x USB Кабел за Полнење
ЗА ПЛАЌАЊЕ
1. Ако производот е оштетен или има проблеми со квалитетот, ве молиме испратете го видео/слики да ни се на едно време, ние ќе се направи испраќање/наплата. Кога ќе се примени на враќање предмети, ќе се направи целосна реконструкција на вас. Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме , поради руската Пост политика.
Моќност : 0.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо. Лесен за употреба!
Спецификација
Материјал : ABS + Стакло
Димензија : 55 x 55 x 100mm (прибл. Ако не го примил пратка над 60 дена, ние ќе Целосна наплата или ја парцела за сите земји освен Бразил( Бразил над 90 дена ). Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
НАПЛАТА И ВРАЌАЊЕ
1.
ДАВАЧКИ И ДАНОЦИ
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Детали

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
Мини Ретро Сијалица LED Светилка
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
HORSTEN
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тип:
ноќ светлина
Напон:
DC 5v 500mA
Обликот:
сијалица
ноќ светлина:
Гроздобер Уметност Биро USB Ноќ Светлина
Материјал:
ABS + Стакло
моќност:
0.1 w
Напон На Текст:
dc 5v 500ma
Големина:
11cm*7cm*6cm
Извор На Енергија:
USB полнење
led ноќ светлина:
мини led ноќ светлина
Абажур :
стакло абажур
Боја На Каросеријата:
Злато, Црна
LED Табела Светилки:
USB Полнење Ноќни Ноќ Светлина
Свеж

Избор на клиенти