.

.

New
ЕКО-Пријателски Smart Sensor Човечкото Тело LED Ноќ Светлина Ѕид Светлина USB Полнење за Бебе Спалната соба на Спиење Осветлување Уметност Оркестарот Дома

ЕКО-Пријателски Smart Sensor Човечкото Тело LED Ноќ Светлина Ѕид Светлина USB Полнење за Бебе Спалната соба на Спиење Осветлување

DEN 825.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


ЕКО-Пријателски Smart Sensor Човечкото Тело LED Ноќ Светлина Ѕид Светлина USB Обвинет за Бебе Спалната соба на Спиење Осветлување Уметност Оркестарот Дома
Димензии : L10cm x W9cm x H4cm Боја : Бела Материјал : ABS извор на Светлина : LED Сијалицата Напон : DC 5 V(Достапни во сите земји) Wattage : 0.7 W Моќност : Обвинет од страна USB Функција : Човечкото Тело Сензор Пакет : 1 x Ноќ Светилка
започнете
крајот

Детали

боја:
со Ладна Светлина, со Топла Светлина
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Животните
Wattage:
0-5W
Тип На Батерија:
Литиум Метал
сертификација:
CCC
Тип:
светилка
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Енергија:
Допир
Број На Модел На:
TLL-407
Напон:
5V
Функција:
модерен,едноставен
Wattage:
0.5W Max
боја:
Црвена,Сина,Зелена,Бела,Сива
кориснички:
Plstract Дизајн на Спална соба Ноќни Маса Декорации контактирајте со нас
Свеж

Избор на клиенти