.

.

New
Промоција! t8 лер цевка 1200mm 18w 4ft, smd 2835 110v 220v, FEDEX Бесплатен Превозот, 25pcs/многу

Промоција! t8 лер цевка 1200mm 18w 4ft, smd 2835 110v 220v, FEDEX Бесплатен Превозот, 25pcs/многу

DEN 9460.00
DEN 10511.52

Стока
Достапно.

Но треба да се плати на две начин превозот на товар. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Изолирани внатрешни возачот. T8 интегрирани цевка
2. CE, Ro HS, FCC, TUV,ССА, PSE заверена факултативна
5. Ниско лумен амортизација. Речиси "Нула" по 3000-часовна континуирана стареење тест.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.Купувачите бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена . CE,FCC,Ro HS,TUV,ССА,PSE одобрување
4.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3years гаранција
5. Прифати ОЕМ
*********************************************************************
Карактеристики :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две начин превозот на товар. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Широк напон : 85-265 VAC. Може да го замени T8/T10/T12 традиционалните флуоресцентни светилки. Одлична процесот на производство
3.
Профил LED цевка
1.4 m и да се прилагоди на големината на располагање.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди враќање на средствата .Ви благодариме за вашата поддршка!. Млечно бела/Транспарентен капак availabl
8. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Патентиран дизајн : целата алуминиумска цевка тело,turnable светилка носителот
2.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
IKSLED
Зрак Агол(°):
120°
Должина:
1.2m
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G13
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
CE,EMC,FCC,RoHS,ССА
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
108 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Цевка
Напон:
85-265V
Свеж

Избор на клиенти