.

.

New
Висок квалитет на AC/DC12V 6w GY6.35 led сијалица,ПРЕДВОДЕНА GY6.35 светилка 12V GY6 led Downlights GY6.35 Led кристал на светлина бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет на AC/DC12V 6w GY6.35 led сијалица,ПРЕДВОДЕНА GY6.35 светилка 12V GY6 led Downlights GY6.35 Led кристал на светлина

DEN 7987.00
DEN 9984.00

Стока
Достапно.


1.Тип на производ : GY6.35-12 SMD-HP
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 6.0 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 600-700 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : GY6.35(P=6.35 mm)
7.Led боја : Бела/Топло бела
8.illuminant димензија : Φ26x40.0mm
9.Тежина : 35g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
GY6.35
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5730
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
12 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R
Свеж

Избор на клиенти